Promocje

Hotel Grand Felix*** przygotował dla Państwa specjalne oferty promocyjne. Zachęcamy do skorzystania. Mamy nadzieję, że przygotowana oferta sprawi, że wybierzecie Państwo ofertę naszego hotelu.

🧡 Oferta Dla Seniora

👉 Zwiedzaj z nami Nową Hutę przez cały rok! Z kartą seniora specjalny rabat!

Zwiedzanie Krakowa dla seniorów

Zapraszamy do Hotelu Grand Felix***. Z nami możesz zwiedzić Nową Hutę. Polecamy odpoczynek nad Zalewem Nowohuckim, gdzie została otwarta pierwsza krakowska tężnia solankowa. Tężnia ma działanie lecznicze. Bogate w mikroelementy powietrze ma zastosowanie w różnego rodzaju kuracjach. Ponad to z nami możesz zwiedzić Opactwo Cystersów w Mogile, kościół Arka Pana pw. Matki Bożej Królowej Polski czy Sanktuarium w Łagiewnikach, Hutę im. T. Sendzimira, bunkry nowohuckie, Muzeum Lotnictwa Polskiego. Z naszego Hotelu jest dogodny dojazd do centrum miasta gdzie zwiedzisz Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Historyczne w podziemiach Starego Miasta, Kazimierz. Na życzenie zorganizujemy wyjazd do Kopalni Soli w Wieliczce, Ojcowa Pieskowej Skały.

8 % rabatu dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Serdecznie zapraszamy!!!

Obiadokolacje do wyboru w restauracji hotelowej.
Rabat zostanie naliczony po okazaniu Karty Seniora przy zameldowaniu. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją hotelu:
e-mail: grandfelix@hotelgrandfelix.pl lub telefonicznie + 48 12 68 18 600

🍂 Oferta jesienna

Mamy dla Was ofertę na dwa długie weekendy w listopadzie
31.10-02.11.2021 oraz 10-12.11.2021

PROMOCJA CENOWA!!!
🔶 1 os. -95 zł
🔶 2 os. -120 zł
🔶 3 os. -180 zł
🔶 4 os.- 220 zł
Promocja dotyczy jednego bądź dwóch noclegów!
Rezerwacja telefonicznie  👉 +48 12 681 86 00 lub przez naszą stronę!