Promocje

Hotel Grand Felix*** przygotował dla Państwa specjalne oferty promocyjne. Zachęcamy do skorzystania. Mamy nadzieję, że przygotowana oferta sprawi, że wybierzecie Państwo ofertę naszego hotelu.

🧡 Oferta Dla Seniora

👉 Zwiedzaj z nami Nową Hutę przez cały rok! Z kartą seniora specjalny rabat!

Zwiedzanie Krakowa dla seniorów

Zapraszamy do Hotelu Grand Felix**. Z nami możesz zwiedzić Nową Hutę. Polecamy odpoczynek nad Zalewem Nowohuckim, gdzie została otwarta pierwsza krakowska tężnia solankowa. Tężnia ma działanie lecznicze. Bogate w mikroelementy powietrze ma zastosowanie w różnego rodzaju kuracjach. Ponad to z nami możesz zwiedzić Opactwo Cystersów w Mogile, kościół Arka Pana pw. Matki Bożej Królowej Polski czy Sanktuarium w Łagiewnikach, Hutę im. T. Sendzimira, bunkry nowohuckie, Muzeum Lotnictwa Polskiego. Z naszego Hotelu jest dogodny dojazd do centrum miasta gdzie zwiedzisz Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Historyczne w podziemiach Starego Miasta, Kazimierz. Na życzenie zorganizujemy wyjazd do Kopalni Soli w Wieliczce, Ojcowa Pieskowej Skały.

Pokój 1os – 115 zł/doba/pokój
Pokój 2os – 180 zł/doba/pokój
Studio 3os – 270 zł/doba/pokój
Studio 4os – 340 zł/doba/pokój

Rabaty dla Seniora:
2-3 -noclegi  – 10% rabatu
4-5- noclegów – 15 % rabatu
6 i więcej noclegów – 20 % rabatu

Obiadokolacje do wyboru w restauracji hotelowej.
Rabat zostanie naliczony po okazaniu Karty Seniora przy zameldowaniu. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją hotelu:
e-mail:grandfelix@hotelgrandfelix.pl lub telefonicznie + 48 12 68 18 600

Oferta jesienna❗️

Przy rezerwacji pokoju na weekend (od piątku do niedzieli), doba z niedzieli na poniedziałek za
➡️ pół ceny💥.

Oferta ważna od 09.10 do 04.12.

Wiecej za mniej w Hotelu Grand Felix