Promocje

Hotel Grand Felix*** przygotował dla Państwa specjalne oferty promocyjne. Zachęcamy do skorzystania. Mamy nadzieję, że przygotowana oferta sprawi, że wybierzecie Państwo ofertę naszego hotelu.

🧡 Oferta Dla Seniora

👉 Zwiedzaj z nami Nową Hutę przez cały rok! Z kartą seniora specjalny rabat!

Zwiedzanie Krakowa dla seniorów

Zapraszamy do Hotelu Grand Felix***. Z nami możesz zwiedzić Nową Hutę. Polecamy odpoczynek nad Zalewem Nowohuckim, gdzie została otwarta pierwsza krakowska tężnia solankowa. Tężnia ma działanie lecznicze. Bogate w mikroelementy powietrze ma zastosowanie w różnego rodzaju kuracjach. Ponad to z nami możesz zwiedzić Opactwo Cystersów w Mogile, kościół Arka Pana pw. Matki Bożej Królowej Polski czy Sanktuarium w Łagiewnikach, Hutę im. T. Sendzimira, bunkry nowohuckie, Muzeum Lotnictwa Polskiego. Z naszego Hotelu jest dogodny dojazd do centrum miasta gdzie zwiedzisz Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Historyczne w podziemiach Starego Miasta, Kazimierz. Na życzenie zorganizujemy wyjazd do Kopalni Soli w Wieliczce, Ojcowa Pieskowej Skały.

8 % rabatu dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Serdecznie zapraszamy!!!

Obiadokolacje do wyboru w restauracji hotelowej.
Rabat zostanie naliczony po okazaniu Karty Seniora przy zameldowaniu. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją hotelu:
e-mail: grandfelix@hotelgrandfelix.pl lub telefonicznie + 48 12 68 18 600

🌼 Długi weekend w Krakowie 🌼

👉 Spędź cudowny weekend w Krakowie

Wakacje w Nowej Hucie

 

3 noclegi w cenie 2 🥰
Promocja obowiązuje od 3 do 6 czerwca 🌞
rezerwacja telefoniczna  📞  +48 12 681 86 00
lub 🌎 kliknij „SPRAWDŹ TERMIN
Zapraszamy do kontaktu! 😍